Xalkidiki-polihrono-xanioti-pefkohori -Kasandra/Sitonia-sarti-nikiti

ЦЕНА: 25 €

Xalkidiki-polihrono-xanioti-pefkohori -Kasandra/Sitonia-sarti-nikiti


prevoz do xalkidiki vo sekoe vreme ...popust 10 % za povratni turi...cenata e od 25 do 35 evra vo zavisnost kolku 3-4 luge ste....i kade sakate da odite na prv krak/Kasandra ili na vtor krak/Sitonia(sarti-nikiti-nea marmara-vourvouri)....
cenata e po dogovor...vo zavisnost na koe mesto sakate da odite...prevozot se vrsi so kolata od slikata....dokolku nemate smestaj.....ne grizete se i toa ke vi pomognam da najdete po pristapni ceni...

sopping turi do IKEA-COSMOS-JUMBO.......

prevoz do site pristaniste...VO SOLUN-VOLOS-IGUMENICA-PATRA

kont tel ...ako ne sum dostapen na mkd broj..pisete sms ili javete se direktno na gr broj....odgovaram na sms...
070 756 179
077 734 761
+30 699 507 2 807 grcija mobГрад:
SKOPJE
Телефон:
077 734 761
Објавен на:
17.08.2016

ЦЕНА: 25 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
goce stamenkov
Град:
SKOPJE
Телефон:
077 734 761
Објавен на:
26.10.2011
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка