Xalkidiki-polihrono-xanioti-pefkohori -Kasandra/Sitonia-sarti-nikiti 2016

ЦЕНА: 20 €

Xalkidiki-polihrono-xanioti-pefkohori -Kasandra/Sitonia-sarti-nikiti 2016


xanioti-pefkohori -Kasandra/Sitonia-sarti-nikiti...2016 sezona prevoz od kracite ..od skopje za solun ... skopje(centar-airport-avtobuska)...ima 2-4 slob mesta ...
extra cena 20-25-30-35 evra .....osigurani patnici...prevozot se vrsi so E class mercedes ...
+30 699 507 2 807 grcija mob....pisete sms ili javete se..
070 756 179
077 734 761Град:
SKOPJE
Телефон:
077 734 761
Објавен на:
17.08.2016

ЦЕНА: 20 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
goce stamenkov
Град:
SKOPJE
Телефон:
077 734 761
Објавен на:
18.07.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка