Tus kabina so masazer

ЦЕНА: 220 €

Tus kabina so masazer


Prodavam nova, niednas koristena luksuzna tus-kabina so masazer, radio. Kompletna, demontirana, spremna za montaza. Cena na nova e 400 evraИме:
Град:
Skopje
Телефон:
070364913
Објавен на:
06.07.2018

ЦЕНА: 220 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Goran
Град:
Skopje
Телефон:
070364913
Објавен на:
06.07.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка