Spiralni Transporteri Elevatori

ЦЕНА: 1 €

Spiralni Transporteri Elevatori


Prodazba od sopstveno proizvodstvo na spiralni transporteri vo razlicni dolzini i dimenzii.


https://www.facebook.com/sandevo.prom/Град:
Skopje
Телефон:
070242620
Објавен на:
29.03.2018

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Sp Inzinering
Град:
Skopje
Телефон:
070242620
Објавен на:
29.04.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка