Skretnica(crossover) DBX Driverack PA + Lexicon MX300

ЦЕНА: 250 €

Skretnica(crossover) DBX Driverack PA + Lexicon MX300


Activna Digitalna Skrektnica za ozvucenje - DBX Driverack PA maksimalno zacuvana cena - 150 evra

Stereo reverb procesor - Lexicon MX300 kako nov cena - 150 evra...

za dvete spravi zaedno cenata e 250 evra...

poveke info:

https://www.sweetwater.com/store/detail/MX300--lexicon-mx300

https://dbxpro.com/en/products/dbx-driverack-paГрад:
Aerodrom
Телефон:
075439159
Објавен на:
21.02.2018

ЦЕНА: 250 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Nikola Avtovski
Град:
Aerodrom
Телефон:
075439159
Објавен на:
21.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка