Skopje-Prishtina Airport Viptaxi

ЦЕНА: 55 €

Skopje-Prishtina Airport Viptaxi


prevoz Skopje-Prishtina aerodrom ili obratno ...precekuvanje gosti po naracka...
i prevoz do site drugi aerodromi (Solun-Sofia-Beograd-Tirana)moze da se plati i na faktura......
prevozot se vrsi so E class mercedes ......osigurani patnici......klimatiziran.....za poveke informacii javete se na kont tel.......
070 745 179
077 734 761Град:
SKOPJE
Телефон:
077 734 761
Објавен на:
06.08.2015

ЦЕНА: 55 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
goce stamenkov
Град:
SKOPJE
Телефон:
077 734 761
Објавен на:
30.05.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка