Servis za LCD televizori,Servis za LED televizori, Servis za plazma televizori

ЦЕНА: 1 мкд

Servis za LCD televizori,Servis za LED televizori, Servis za plazma televizori


sibioe elektronik e specijaliziran seris za popravka na site marki LCD televizori,Led televizori,Plazma televizori i dr,elektronski uredi.
www.servislcd.mkГрад:
Skopje
Телефон:
072222795
Објавен на:
09.12.2016

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Igor Krstevski
Град:
Skopje
Телефон:
072222795
Објавен на:
09.12.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка