Se prodavaat maltezeri

ЦЕНА: 150 €

Se prodavaat maltezeriDve maltezercinja (masko i zensko) stari 50 dena . Tatko maltezer so pedigre , majka maltezer. Cuvanje samo vo domasni uslovi .Телефон:
070 200 162
Објавен на:
04.09.2018

ЦЕНА: 150 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Sonja Ristovska
Телефон:
070 200 162
Објавен на:
04.09.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка