Se prodava traktor Belarus

ЦЕНА: 3500 €

Se prodava traktor Belarus


Se prodava traktor belorus 94god vo odlicna sostojba so 1700 rabotni casovi so novi gumi hidraulicen volan 4x4 traktorot e top bez nikakvi vlozuvajna za poveke info barajteГрад:
Radovis
Телефон:
076246688
Објавен на:
13.01.2018

ЦЕНА: 3500 €

Карактеристики:

Град:
 Радовиш

Контакт

Име:
Stanojce Ristov
Град:
Radovis
Телефон:
076246688
Објавен на:
13.01.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка