Se baraat trojca rabotnici i eden pravnik/cka so poznavanje na turski jazik

ЦЕНА: 15000 мкд

Se baraat trojca rabotnici i eden pravnik/cka so poznavanje na turski jazik


Firma za uvoz izvoz so sediste vo Staklara ima potreba od trojca magacinski rabotnici i eden pranik/cka so poznavanje na turski jazik.Site kandidati koi se zainteresirani mozat da ispratat cv na slednava adresa
balkan_as@hotmail.com
070209833Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070209833
Објавен на:
12.06.2017

ЦЕНА: 15000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Ali Selmani
Град:
Skopje
Телефон:
070209833
Објавен на:
12.06.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка