Se baraat kelneri/ki za rabota

ЦЕНА: По договор

Se baraat kelneri/ki za rabota


Nov restoran vo strogoot centar na Skopje vrabotuva kelneri/ki.Info na t 070674111 ili 070362117Град:
Skopje
Телефон:
070674111
Објавен на:
03.12.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Dragan Stankov
Град:
Skopje
Телефон:
070674111
Објавен на:
03.12.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка