Samsung Galaxy S3 Neo

ЦЕНА: 4500 мкд

Samsung Galaxy S3 Neo


Prodavam Samsung Galaxy S3 Neo. Dobro socuvan i e vo odlicna sostojba.Град:
Скопје
Телефон:
071/334-243
Објавен на:
31.01.2018

ЦЕНА: 4500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Катерина Мицева
Град:
Скопје
Телефон:
071/334-243
Објавен на:
31.01.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка