SIMNUVAM FILMOVI I MUZIKA

ЦЕНА: 100 мкд

SIMNUVAM FILMOVI I MUZIKA


Simnuvam filmovi i gi stavam na DVD CD. Edno CD - 150 den.
Isto taka simnuvam i muzika i gi stavam na CD. Edno CD - 100de.

Za poveke informacii: simonapanky@gmail.comИме:
Град:
Skopje
Објавен на:
04.07.2015

ЦЕНА: 100 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Simona P
Град:
Skopje
Објавен на:
04.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка