SERVIS ZA LAPTOPI I DESKTOP KOMPJUTERI

ЦЕНА: 1 €

SERVIS ZA LAPTOPI I DESKTOP KOMPJUTERI


SIBIOS ELECTRONIC - Profesionalno, brzo i kvalitetno dijagnosticiranje na kvarot i popravka na laptopot/kompjuterot. Hardversko odrzuvanje - popravka na maticni ploci, zamena na cipovi, popravka na DC jack, popravka i prodazba na adapteri i plasticni delovi za laptop. Softversko odrzuvanje - preinstalacija, cistenje od virusi i spasuvanje podatoci od hardot. Majstor so dolgogodisno iskustvo - javete se so doverba!

02/6137312, 072/222795, 077/991475, IGOR
www.servislcd.com
e-mail: service.sibios@yahoo.comГрад:
Skopje
Телефон:
072222795
Објавен на:
27.10.2012

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Igor Krstevski
Град:
Skopje
Телефон:
072222795
Објавен на:
12.04.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка