SATELISKI ANTENI I DRIM-DOX SERVIS PRODAZBA I MONTAZA

ЦЕНА: По договор

SATELISKI ANTENI I DRIM-DOX SERVIS PRODAZBA I MONTAZA


montaza servis i prodazba na satelitski anteni DRIM-BOX 071-326-103 02/2557-521 075-273-153Град:
Skopje
Телефон:
075273153
Објавен на:
19.06.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Vlatko jakimov
Град:
Skopje
Телефон:
075273153
Објавен на:
19.06.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка