RESAVAM ZADACI PO MATEMATIKA

ЦЕНА: 50 мкд

RESAVAM ZADACI PO MATEMATIKA


Решавам задачи по математика за основно и средно образование. Задачите од средно образование можат да бидат од гимназија или економска струка.
Цената е во зависност од бројот на задачите. (Една задача 50ден)

Плаќањето е преку жиро сметка, а задачите ги праќам преку емаил.
За повеќе информации пратете емаил: simonapanky@gmail.comИме:
Град:
Skopje
Објавен на:
03.07.2015

ЦЕНА: 50 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Simona P
Град:
Skopje
Објавен на:
03.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка