Prodazba na konj

ЦЕНА: По договор

Prodazba na konj


Se prodava rasen konj so starost od 10 godini. Konjot e dobro odgleduvan i naucen za vrsenje na zemjodelska rabota. Cena po dogovor.Град:
Strumica
Телефон:
076671421
Објавен на:
18.01.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Струмица

Контакт

Име:
Dragi Stamenov
Град:
Strumica
Телефон:
076671421
Објавен на:
18.01.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка