Prodavam televizor Philips

ЦЕНА: 1000 мкд

Prodavam televizor Philips


Prodavam televizor Pholips 82sm . Ima problem so vlucuvanje, a stom ke se vluci ima ubava slika.1000 den. Tel. 070 640 781Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070 640781
Објавен на:
29.10.2016

ЦЕНА: 1000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Radica Mitic
Град:
Skopje
Телефон:
070 640781
Објавен на:
29.10.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка