Prodavam nov tablet Tesla M8WK

ЦЕНА: 5500 мкд

Prodavam nov tablet Tesla M8WK


Prodavam nov tablet Tesla M8WK od T-Mobile. Tabletot e na Windows 8.1 I ima edna godina garancija.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
078530432
Објавен на:
31.12.2016

ЦЕНА: 5500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Ime Prezime
Град:
Skopje
Телефон:
078530432
Објавен на:
31.12.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка