Prodavam kukli za butik

ЦЕНА: 8500 мкд

Prodavam kukli za butik


Se prodavaaat dve kukli maska i zenska so postojle,istite se novi bez znaci na ostetuvanje,isto taka imam i kukli gorna polovina 5 detski i 4 vozrasni,i raft na vrtenje za corapi.Име:
Град:
skopje
Телефон:
071 296 939
Објавен на:
12.04.2017

ЦЕНА: 8500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
xxx xxxxxx
Град:
skopje
Телефон:
071 296 939
Објавен на:
12.04.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка