Prodavam Korg PA3X

ЦЕНА: 1900 €

Prodavam Korg PA3X


Podavam Korg PA3X vo extra sostojba, so torbica.Град:
SKOPJE
Телефон:
070374480
Објавен на:
06.08.2017

ЦЕНА: 1900 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Aneta Stojkova
Град:
SKOPJE
Телефон:
070374480
Објавен на:
06.08.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка