Prodavam Akvarium

ЦЕНА: 10000 мкд

Prodavam Akvarium


Prodavam Akvarium so dimenzii 1650mm x 800mm x 450mm,
vo komplet so komoda specijalno izrabotena po dimenzii na akvariumot.
Poradi tezinata na akvariumot komodata e dopolnitelno vnatresno pojacuvana.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
071 31 51 61
Објавен на:
31.07.2017

ЦЕНА: 10000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Toni
Град:
Skopje
Телефон:
071 31 51 61
Објавен на:
15.06.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка