Prevoz skopje-solun airport-xalkidiki za extra cena

ЦЕНА: 20 €

Prevoz skopje-solun airport-xalkidiki za extra cena


2015...prevoz od skopje za solun.i obratno...poaganje po sabajle ...do pristaniste(20 evra) -centar(20 evra) - avtobuska centar KTEL (20 evra) - ikea(25 evra) - avtobuska xalkidiki KTEL (25 evra) aerodrom(25 evra)..do kade sakate vie ve ostavame...
ili do xalkidiki...prv krak-vtor ...35 evra po covek
jave te se ke se dogovorime
kont tel
070 756 179 pisete sms
+30 699 507 2 807 ili javete se na grckiot brojГрад:
SKOPJE
Телефон:
077 734 761
Објавен на:
06.08.2015

ЦЕНА: 20 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
goce stamenkov
Град:
SKOPJE
Телефон:
077 734 761
Објавен на:
14.09.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка