Prevoz skopje-solun airport-xalkidiki- ikea extra cena

ЦЕНА: 25 €

Prevoz skopje-solun airport-xalkidiki- ikea extra cena


ponudata vazi za od skopje za solun(centar-ikea-airport -port)...i obaratno ...ima 2-4 slob mesta ...
extra cena....osigurani patnici..prevozot se vrsi so E class mercedes ...

070 756 179
077 734 761Град:
SKOPJE
Телефон:
077 734 761
Објавен на:
17.08.2016

ЦЕНА: 25 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
goce stamenkov
Град:
SKOPJE
Телефон:
077 734 761
Објавен на:
17.04.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка