Playstation 3 PS3 Ps3 ps3 Cipuvan so 4 igri Fifa 17 i Call of duty

ЦЕНА: 170 €

Playstation 3 PS3 Ps3 ps3 Cipuvan so 4 igri Fifa 17 i Call of duty


Playstation 3 320 GB
Fifa 17
Fifa 16
Fifa 15
Call of duty black ops 2Име:
Град:
Gostivar
Телефон:
070669988
Објавен на:
11.12.2016

ЦЕНА: 170 €

Карактеристики:

Град:
 Гостивар

Контакт

Име:
Cavit Krgi
Град:
Gostivar
Телефон:
070669988
Објавен на:
11.12.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка