Pcheli, Pchelni semejstva, rojcinja, roevi

ЦЕНА: По договор

Pcheli, Pchelni semejstva, rojcinja, roevi


Пчели, пчелни семејства, ројчиња, роеви - едно семејство вклучува: 3 рамки силни пчели, 2 полни рамки мед, и 1 квалитетна матица, Цена По договор Трајан 075/933-279
Pceli, Pcelni semejstva, rojcinja, roevi - edno semejstvo vklucuva: 3 ramki silni pceli, 2 polni ramki med, i 1 kvalitetna matica, Trajan 075/933-279
Shes koshere, bletët për shitje - një familje përfshin: 3 korniza bletët të forta , 2 korniza e plotë të mjaltë dhe 1 mbretëreshë e cilësisë, Trajan 075/933-279Објавен на:
17.03.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Објавен на:
09.05.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка