Pcelarstvo

ЦЕНА: По договор

Pcelarstvo


Prodavam pceli dadenblat cuvani i odgleduvani vo isklycitelno chista i nezagadena sredina, so sandak ili bez.
Cena povolna.
Tel. 075/528-281Град:
Skopje
Телефон:
076/920-800
Објавен на:
04.08.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Olivera Stojanovska
Град:
Skopje
Телефон:
076/920-800
Објавен на:
04.08.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка