PIONEER CDJ 800MK2 I DJM 400

ЦЕНА: 1300 €

PIONEER CDJ 800MK2 I DJM 400


2X CDJ 800 MK2 & DJM 400 Во одлична состојба..Со торбици.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
076454838
Објавен на:
03.03.2013

ЦЕНА: 1300 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Darko
Град:
Skopje
Телефон:
076454838
Објавен на:
03.03.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка