Osoba so Iskustvo za Perenje i Peglanje za treta smena vo Peralna "Tip Top"

ЦЕНА: По договор

Osoba so Iskustvo za Perenje i Peglanje za treta smena vo Peralna "Tip Top"


Poradi zgolemen obem na rabota potrebna ni e zenska ili Maska osoba so iskustvo za Perenje i Peglanje na hotelski i restoranski carsavi i peskiri vo profesionalno hemisko "Tip Top" za TRETA smena. Prijaveni,Plata redovna i po dogovor.
Prijava na mail sase@global.mk ili tel.078360853Град:
Skopje
Телефон:
078360853
Објавен на:
04.10.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Saso Kostovski
Град:
Skopje
Телефон:
078360853
Објавен на:
04.10.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка