OPREMA ZA SITO PECAT

ЦЕНА: 150 мкд

OPREMA ZA SITO PECAT


Осветлувач на сита (емулзија) 80x60 cm со 7 неонки и простор за чување на 6 сита.3 рамки за сит0 80x60cm со скинати сита и една рамка со исправно сито.2 нови ракел гуми само неколку пати искористени принтер canon n9000хартија за пресликувачи А3 формат 90 парчињацена за комплет 150eИме:
Телефон:
075357707
Објавен на:
12.12.2018

ЦЕНА: 150 мкд

Карактеристики:

Град:
 Прилеп

Контакт

Име:
Martin
Телефон:
075357707
Објавен на:
12.12.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка