Nike Air Force 1

ЦЕНА: 3000 мкд

Nike Air Force 1


Se prodavaat novi original Nike patiki air force 1 poracani od Germanija, gi prodavam zaradi greska vo brojot. Ne se noseni nitu ednas broj 38 se . Kupeni se 6 000 den.Град:
Bitola
Телефон:
075521283
Објавен на:
11.11.2019

ЦЕНА: 3000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Iskra Bajovska
Град:
Bitola
Телефон:
075521283
Објавен на:
11.11.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка