Nevestinski fustan

ЦЕНА: 25000 мкд

Nevestinski fustan


Венчаница еднаш облечена, купена во Австралија, позадина со шнирење, изработена од тежок материјал со детали од чипка, горниот дел од корсетот може да се отстрани може да биде деколтирана, исчистена на хемиско во зачувана состојба.Име:
Град:
Bitola
Телефон:
076602875
Објавен на:
19.07.2018

ЦЕНА: 25000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
JasminaGul
Град:
Bitola
Телефон:
076602875
Објавен на:
19.07.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка