NIKON D3300+18-55mm VR II LENS+TIFFEN UV FILTER+ LowePRO flipside 400AW

ЦЕНА: 500 €

NIKON D3300+18-55mm VR II LENS+TIFFEN UV FILTER+ LowePRO flipside 400AW


ИТНО!!! СЕ ПРОДАВА, НЕКОРИСТЕН NIKON D3300+18-55mm VR II LENS+TIFFEN UV FILTER, СО РАНЕЦ LOWEPRO FLIPSIDE 400AW..ИТНО!!!Име:
Град:
Skopje
Телефон:
071219237
Објавен на:
14.11.2016

ЦЕНА: 500 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Sonja
Град:
Skopje
Телефон:
071219237
Објавен на:
14.11.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка