Mobilen

ЦЕНА: 2000 мкд

Mobilen


Prodavam dva mobilni telefoni Alcatel Pixi so validna garancija,dobro socuvaniГрад:
Skopje
Телефон:
078205976
Објавен на:
21.04.2018

ЦЕНА: 2000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Jovica Bonevski
Град:
Skopje
Телефон:
078205976
Објавен на:
21.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка