MOTOROLA RADIOSTANICI SERVIS I PRODAZBA

ЦЕНА: 1 €

MOTOROLA RADIOSTANICI SERVIS I PRODAZBA


Profesionalen servis i prodazba na site tipovi radiostanici: Motorola , Kenwood , Yaesu, Vertex Standard, Hytera, ICOM, Maxon, Puxing, anteni , kabli , ispravuvachi, REPETITORI, programiranje, prodazhba na novi i polovni radiostanici,Град:
Skopje
Телефон:
070383169
Објавен на:
11.02.2021

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Motorola Radio
Град:
Skopje
Телефон:
070383169
Објавен на:
01.04.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка