LCD TELEVIZORI I MONITORI – SERVIS

ЦЕНА: 1 мкд

LCD TELEVIZORI I MONITORI – SERVIS


VRSIME POPRAVKA NA SITE MARKI LCD TELEVIZORI I MONITORI. IMAME GOLEM IZBOR NA REZERVNI DELOVI. VRSIME NARACKI ZA DELOVITE STO GI NEMAME. JAVETE SE SO DOVERBA!
IGOR, SIBIOS ELECTRONIC
02/6137312
072/222795
077/991475
www.servislcd.comГрад:
Skopje
Телефон:
072222795
Објавен на:
27.10.2012

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Igor Krstevski
Град:
Skopje
Телефон:
072222795
Објавен на:
23.07.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка