Komercijalist

ЦЕНА: По договор

Komercijalist


Dijamant'93 Skopje ima potreba od komercijalist.
Potrebni kvalifikacii: Prethodno rabotno iskustvo na ista pozicija minimum 2 godini. Odlicno poznavanje na rabota so komjuteri i MS Office Vozacka dozvola B kategorija.
Rabotni zadaci: Vospostavuvanje na kontakti so klienti, so cel ostvaruvanje na prodazba. Izrabotka na potrebna dokumentacija. Planiranje i organiziranje na prodaznite aktivnosti. Priem na naracki. Sledenje na prodazba i prevzemanje na aktivnosti so cel zgolemuvanje na istata.
Kandidatite potrebno e da ispratat svoe CV na email: angelina@dijamant93.com.mkОбјавен на:
09.09.2021

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Анѓелина Дракуловска
Објавен на:
09.09.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка