Kamagra Gel za Potencija Erekcija

ЦЕНА: 600 мкд

Kamagra Gel za Potencija Erekcija


Efekt:
- Kontrola (sprečuvanje) na prerana ejakulacija
- Pri erektilna disfunkcija za postignuvanje i održuvanje na erekcija
- Podobruvanje na seksualnata sposobnost i libido
- Podobruvanje na psihičkata i fizičkata sila
- Zgolemuvanje na brojot i podvižnosta na spermatozoidi

Doziranje:
- Se zema edna kesicka 30 minuti pred sexualniot odnos. Efektot trae do 6 casa (nesmee da se zema poveke od edna kesicka na den).
- Ne zemajte KAMAGRA Oral Jelly ako ste imale mozocen ili srcev udar, srceva slabost, problemi so vidot.

Pakuvanje: 7 kesicki po 100mg

Cena: 600den

Broj: 075 664 881 WhatsApp, ViberИме:
Град:
Skopje
Телефон:
075664881
Објавен на:
16.11.2018

ЦЕНА: 600 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Adri Adri
Град:
Skopje
Телефон:
075664881
Објавен на:
15.11.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка