KENWOOD S-C700 5.1 Premium Surround speaker system

ЦЕНА: 1 €

KENWOOD S-C700 5.1 Premium Surround speaker system


Prodavam malku koristen, vo perfektna sostojba premium surround hi-fi Audio system Kenwood S-C700 so power amplifier model M-A300 i Tuner.Montiran e vo stan vo Kisela Voda i sekako moze da se vidi i testira na lice mesto. Moze zamena za smartfon.
Samo za vistinskite ljubiteli na domasno kino i poznavaci na kvaliteten zvuk...

CENA PO DOGOVORГрад:
Skopje
Телефон:
+38976405557
Објавен на:
27.12.2016

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Dragan Siljanovski
Град:
Skopje
Телефон:
+38976405557
Објавен на:
27.12.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка