KCN 99,99% Калиум цијанид и таблети и прав

ЦЕНА: 100 мкд

KCN 99,99% Калиум цијанид и таблети и прав


Калиум цијанид и таблети и прав KCN 99,99%Име на компанијата: Марек ФармаEMAIL: (marekpharma1@gmail.com)whatsapp број: +1 (608) 620-3565веб-страница: http: //www.marekpharma.com/Skype ID: habid.mohamedНие сме законски производители и сигурни добавувачи на калиум цијанид кој е безбоен кристален состав. Нашите калиум цијанид е познат по накит дилери и многу други за својот екстремен и исклучителен висок квалитет и чистота, исто така хемиски позлата и buffing својства. Нашите злато, органска синтеза и клиенти со галванизација никогаш не се погледнале на друго место уште од тестирањето на нашиот производ. Калиум цијанид се нуди во прав или цилиндрична таблета. Тоа е неоргански соединение со формулата KCN.Ова безбоен кристално соединение, слично по изглед на шеќер, е високо растворливо во вода. Повеќето KCN се користат во рударството, органската синтеза и галванизацијата. Ние можеме да ви понудиме три оценки по многу умерени стапки, KCN 90%, KCN 98% и KCN 99%. Контактирајте не за повеќе детали. Ние исто така можеме да прифатиме многу мал број на нарачки за употреба во лабораторија, како што е 50-1000 грама. Ја поздравуваме вашата нарачка. контактирајте не преку е-пошта: (marekpharma1@gmail.com)Информации за контактИме на компанијата: Марек ФармаEMAIL: (marekpharma1@gmail.com)whatsapp број: +1 (608) 620-3565веб-страница: http: //www.marekpharma.com/Skype ID: habid.mohamedИме:
Телефон:
+237695219166
Објавен на:
07.07.2019

ЦЕНА: 100 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Habid Moore
Телефон:
+237695219166
Објавен на:
07.07.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка