Igrici za sony 2

ЦЕНА: 2000 мкд

Igrici za sony 2


50 I POVEKE IGRICI ZA SONI ZA SAMO 2 000 DENARIГрад:
SKOPJE
Телефон:
078 824 543
Објавен на:
12.05.2012

ЦЕНА: 2000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
magde petkoska
Град:
SKOPJE
Телефон:
078 824 543
Објавен на:
12.05.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка