IZNAJMUVANJE NA NOVI MICRO MAGNETNI BUBICI ZA PREPISUVANJE

ЦЕНА: 290 мкд

IZNAJMUVANJE NA NOVI MICRO MAGNETNI BUBICI ZA PREPISUVANJE


IZNAJMUVANJE I PRODAZBA NA NOVI ORGINALNI FABRICKI MICRO MAGNETNI BUBICI ZA PREPISUVANJE. DOAGAAT VO KOMPLET SO DVE BUBICI I KABEL-PREDAVATEL.
BUBICITE SE FABRICKI IZRABOTENI I TESTIRANI SO POJACAN ZVUK, A NE DOMASNO PRAVENI I MOTANI SO IZOLIR.
RABOTAT NA SITE TELEFONI BEZ RAZLIKA DALI SE ANDROID ILI IOS (IPHONE)

Iznajmuvanje na bubica 290 den.
Prodazba na bubica 990 den.

DOSTAVA NIZ CELA MAKEDONIJA!

mob.078 300 598 Dean


bubica , bubici , buba , bubamara , slusalka , slusalki , mala ,mikro, minijaturna , najmala бубица , бубици , буба , бубамара , слушалка , слушалки , мала , минијатурна , најмала , микро , prisluskuvanje , prislushkuvanje , prisluskuva , shpiun, shpion , spion , spiun , бубица , бубици , прислушкува , прислушкување , шпиун , шпион , шпиунирање , SPY , ispit , ispiti , испит , испити , препишување , prepisuvanje , prepishuvanjeГрад:
skopje
Телефон:
078 300 598
Објавен на:
12.08.2015

ЦЕНА: 290 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Dean Deanovski
Град:
skopje
Телефон:
078 300 598
Објавен на:
12.08.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка