Halkidiki- edno -dnevni turi za banjanje

ЦЕНА: 30 €

Halkidiki- edno -dnevni turi za banjanje


za site onie koi nemozat da si dozvolat da pojdat na poveke denovi odmor na more..... ODLICNA ponuda za site vas... za samo 30 evra po covek ve nosime od skopje do Xalkidiki na 1 dno dnevna banjare ekskurzija i ve vrakame nazad vo skojpe......moznost i za onie sto sakaat da ostanat da im se najde nekoe apartmance ili studio po pristapni ceni .... poaganje vo 05 casot od skopje vrakanje vo 18 casot od xalkidiki minimum 4 luge da se realizira turata....prevozot se vrsi so avtomobili i mini -bus dokolku ste pogolemo drustvo ....za bilo sto ,javete se ke se dogovorime...... kont tel 077 734 761 070 756 179Град:
SKOPJE
Телефон:
077 734 761
Објавен на:
08.05.2016

ЦЕНА: 30 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
goce stamenkov
Град:
SKOPJE
Телефон:
077 734 761
Објавен на:
29.05.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка