Gramofonski ploci

ЦЕНА: 100 мкд

Gramofonski ploci


Prodavam gramofonski ploci od Blondie, Zdravko Colic, Lepa Brena, Rod Stewart, Zlatno slavejce, Boney M i drugi. Za celosna lista pobarajte na funnyaneta@yahoo.comИме:
Град:
Skopje
Телефон:
070 431 933
Објавен на:
21.08.2012

ЦЕНА: 100 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Aneta
Град:
Skopje
Телефон:
070 431 933
Објавен на:
21.08.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка