Geometric

ЦЕНА: 150 €

Geometric


Хартија
Акрилни бои
Димензии:70×90cm
Со стакло и црна обична рамкаГрад:
Свети Николе
Телефон:
077755811
Објавен на:
14.08.2018

ЦЕНА: 150 €

Карактеристики:

Град:
 Свети Николе

Контакт

Име:
Маринела Миланова
Град:
Свети Николе
Телефон:
077755811
Објавен на:
14.08.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка