GRAMAFONSKI PLOCHI / ГРАМАФОНСКИ ПЛОЧИ

ЦЕНА: По договор

GRAMAFONSKI PLOCHI / ГРАМАФОНСКИ ПЛОЧИ


П Р О Д А В А М:

* 100 ГРАМАФОНСКИ ПЛОЧИ од YU-НАРОДНА и ЗАБАВНА музика.
ИМА СПИСОК...

Цена: ТОП-ТАН.

КОНТАКТ: 075/ 584 501; 077/ 534 603; 078/ 956 419

Е-mail: pepsulaki@yahoo.comГрад:
Скопје
Објавен на:
09.08.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Град:
Скопје
Објавен на:
15.04.2011
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка