Ferguson 539

ЦЕНА: 1 мкд

Ferguson 539


Se profava ferguson 539 vo odlicna sostojba 1988god. ima prikolka, plug, brana, gubrefrlacka.
cena po dogovorГрад:
skopje
Телефон:
070246472
Објавен на:
19.04.2018

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Strasko Angelovski
Град:
skopje
Телефон:
070246472
Објавен на:
19.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка