Ekskluzivna vencanica

ЦЕНА: 500 €

Ekskluzivna vencanica


Preubava luksuzna vencanica so unikatna cipka i 3 sloja na tul
Gorniod del e cvrst korset koj spie na gradite i preubavo go oblikuva teloto.Korsetot pozadi e na shniranje taka da goleminata se prilagoduva
Gratis so vencanicata odi korpa br 5 kako i prevez za glava ukrasen so bisercinja
Broj za kontakt 071 597-033Објавен на:
14.08.2018

ЦЕНА: 500 €

Карактеристики:

Град:
 Струмица

Контакт

Објавен на:
14.08.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка