Drzaci za televizor na zid

ЦЕНА: 1000 мкд

Drzaci za televizor na zid


Se prodavaat drzaci za televizori "Sonorous"superfix 330 od 32" do 50"so tiltГрад:
Skopje
Телефон:
078363043
Објавен на:
12.01.2017

ЦЕНА: 1000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Goran Blazevski
Град:
Skopje
Телефон:
078363043
Објавен на:
12.01.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка