Digitalna vaga

ЦЕНА: 9000 мкд

Digitalna vaga


Se prodava digitalna vaga koristena samo 2 meseca i ednash vishe bazdarena. Nosivost do 30 kg. -moznost za koristenje i so baterija.Град:
veles
Телефон:
078 315 895
Објавен на:
21.06.2016

ЦЕНА: 9000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Име:
Anastasija Joveva
Град:
veles
Телефон:
078 315 895
Објавен на:
21.06.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Delovi za mazda 6 - 2004

Delovi za mazda 6 - 2004 - 120 hp CITD i BANDASHI/GUMI 215/45/18

Цена:1 MKD


Објавен на: 10.03.2018
Delovi za alfa 147jtd

Polovni delovi alfa 147jtd

Цена:По договор


Објавен на: 12.10.2017
Detska oprema

Se prodavaat kolice na akumulator,transporter,dubak,nisalka.

Цена:1 MKD


Објавен на: 22.07.2017
Dezinsekcija Dezinfekcija Deratizacija Skopje Makedonija Najevtino

AKTIVNO I NAJEVTINO RESENIE ZA LEBARKI, BUBASVABI, BOLVI, MRAVKI, KRLEZI-STENICI, OSI, MUVI, GLUVCI, STAORCI I DR. EFIKASNO I EFTINO RESENIE ZA NIV SO GARANCIJA. INSEKTICIDOT E EKOLOSKI I HUMAN(GO ...

Цена:По договор


Објавен на: 07.06.2019
Detski kukli i stalazi za butik

Se prodavaat keramicki detski kukli, masko i zensko, i stalazi za butik, stari edna godina.

Цена:По договор


Објавен на: 02.05.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка